Nikon D7000 + TAMRON AF 28-200mm! МегаSALE!


Осталось времени:
Лот № 240304
Торги завершены
23.01.2018 в 14:08
Купить сейчас:
9 395 грн.
Добавить в избранное
Местонахождение:
Луцк
Волынская обл. (Украина)

СУПЕРАКЦІЯ!!! MEGASALE!!!

Зеркальний цифровий фотоапарат Nikon D7000 16.1MP + об"єктив TAMRON AF ASPHERICAL LD(IF) 28-200mm F3.8-5.6 MACRO.

Привезений з Європи. Живлення від акумулятора. Апарат справний, перевірений в міру моїх знань і можливостей. Гарний стан. Пробіг 147013. Два останніх фото - зроблені цим фотоапаратом, одне в приміщенні, інше - надворі.Стан - повністю відповідає фото і опису - що бачите, те і отримаєте. В комплекті фотоапарат, об"єктив, акумулятор, зарядний пристрій, карта SD 2GB, кришки, спалах, чохол спалаху, сумка. При потребі вишлю додаткові фото.

Спішіть купити!!!

Прошу врахувати, що техніка вживана, тому можливі(не факт, що вони є в даному екземплярі) на корпусах подряпинки, потертості etc, тобто нормальні сліди уживання.

Надається час на перевірку - 3 дні з дати отримання вантажу в перевізника. При виявленні будь-яких критичних недоліків, не вказаних в описі лоту, буде проведено обмін лоту на ідентичний чи аналогічний по характеристиках. Вартість послуг пересилки у випадках будь-яких рекламацій оплачує покупець.

Оплата послуг перевезення - при отриманні. При замовленні опції післяоплати вантаж буде відправлений після оплати послуг пересилання в два кінці(для оплати послуг пересилки у випадку відмови), відповідно ціна лоту зменшиться на вартість послуг пересилки.

Відправку здійснюю усіма наявними в моєму місті перевізниками. Термін відправки 0-7 днів, залежно від зайнятості.

НикСтавкаДата
Нет результатов.
Авторизируйтесь, чтобы задать вопрос продавцу
Просмотры: 4