РОЗПРОДАЖ! Nikon D40 + AF Nikkor18-55mm! МегаSALE!


Осталось времени:
Лот № 240317
20:01:18
24.10.2017 в 14:27
Купить сейчас:
2 195 грн.
Добавить в избранное
Местонахождение:
Луцк
Волынская обл. (Украина)

СУПЕРАКЦІЯ!!! MEGASALE!!!

Зеркальний цифровий фотоапарат Nikon D40 6.1MP+ об"єктив AF-S Zoom-Nikkor 18-55mm F3.5-5.6G ED II.

Привезений з Європи. Живлення від акумулятора. Апарат несправний, робить темні фото в авто режимі. Якщо вручну зававати "витримку" то можна робити пристойні фото. Перевірений в міру моїх знань і можливостей. Гарний стан. Пробіг 35025. Три останніх фото - зроблені цим фотоапаратом, два в приміщенні, останнє - надворі. Стан - повністю відповідає фото і опису - що бачите, те і отримаєте. В комплекті фотоапарат, об"єктив, передня кришка об"єктиву, акумулятор, зарядний пристрій.

Спішіть купити!!!

Прошу врахувати, що техніка вживана, тому можливі(не факт, що вони є в даному екземплярі) на корпусах подряпинки, потертості etc, тобто нормальні сліди уживання.

Надається час на перевірку - 3 дні з дати отримання вантажу в перевізника. При виявленні будь-яких критичних недоліків, не вказаних в описі лоту, буде проведено обмін лоту на ідентичний чи аналогічний по характеристиках. Вартість послуг пересилки у випадках будь-яких рекламацій оплачує покупець.

Оплата послуг перевезення - при отриманні. При замовленні опції післяоплати вантаж буде відправлений після оплати послуг пересилання в два кінці(для оплати послуг пересилки у випадку відмови), відповідно ціна лоту зменшиться на вартість послуг пересилки.

Відправку здійснюю усіма наявними в моєму місті перевізниками. Термін відправки 0-7 днів, залежно від зайнятості.

НикСтавкаДата
Нет результатов.
Авторизируйтесь, чтобы задать вопрос продавцу
Просмотры: 0