УльтраЗум Фотоапарат Kodak Z8612IS 8.1MP!МегаSALE!


Осталось времени:
Лот № 240323
Торги завершены
23.01.2018 в 14:39
Купить сейчас:
1 195 грн.
Добавить в избранное
Местонахождение:
Луцк
Волынская обл. (Украина)

СУПЕРАКЦІЯ!!! MEGASALE!!!

Зеркальний цифровий фотоапарат Ультразум Kodak EasyShare Z8612IS 8.1MP 12Х.

Привезений з Європи. Живлення від акумулятора. Апарат справний, перевірений в міру моїх знань і можливостей. Гарний стан. Два останніх фото - зроблені цим фотоапаратом, одне в приміщенні, інше - надворі. Стан - повністю відповідає фото і опису - що бачите, те і отримаєте. Єдиний помічений нюанс - туго ходить клавіша приближення/віддалення, треба приловчитись:)). В комплекті фотоапарат, акумулятор, коробка, зарядний пристрій, ремінь, кабель ЮСБ.

Спішіть купити!!!

Прошу врахувати, що техніка вживана, тому можливі(не факт, що вони є в даному екземплярі) на корпусах подряпинки, потертості etc, тобто нормальні сліди уживання.

Надається час на перевірку - 3 дні з дати отримання вантажу в перевізника. При виявленні будь-яких критичних недоліків, не вказаних в описі лоту, буде проведено обмін лоту на ідентичний чи аналогічний по характеристиках. Вартість послуг пересилки у випадках будь-яких рекламацій оплачує покупець.

Оплата послуг перевезення - при отриманні. При замовленні опції післяоплати вантаж буде відправлений після оплати послуг пересилання в два кінці(для оплати послуг пересилки у випадку відмови), відповідно ціна лоту зменшиться на вартість послуг пересилки.

Відправку здійснюю усіма наявними в моєму місті перевізниками. Термін відправки 0-7 днів, залежно від зайнятості.

НикСтавкаДата
Нет результатов.
Авторизируйтесь, чтобы задать вопрос продавцу
Просмотры: 21